Użytkownik:Hrupegpl: Różnice pomiędzy wersjami

Z PAdventures.info
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Hrupegpl (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Hrupegpl (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 12 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
<font color="blue"> '''''PO REBALANSIE ZAPIERDALAMYYYYYY''''' </font>
narazie siesta xD


'''''do zrobienia'''''


'''''do zrobienia'''''
*opisy wszystkich ataków    | <font color="red"> '''w trakcie''' </font>
*ataki typu [[fire]], [[fighting]],
*ogarnąć jak działają ataki : Blaze kick, Sacred Fire, Blast Burner, Flare Blitz, Heat wave......i inne gówna........
*dexy  |  <font color="red"> '''w trakcie''' </font>
*przejrzeć poki
*plusy i minusy poków i opisy
*zjeść ciastko
*TMy
*'''''OGARNĄĆ EFEKTY'''''    |  <font color="red"> '''w trakcie''' </font>


----
gfsd
 




*<font color="red"> '''21:29 [CM] Dracarys has taken the action "Deletion" against: Hrupegpl, with reason: "Destructive Behaviour".''' </font>
*<font color="red"> '''21:29 [CM] Dracarys has taken the action "Deletion" against: Hrupegpl, with reason: "Destructive Behaviour".''' </font>
*'''WRÓCIŁEM'''
*'''KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK'''




----
----


<font color="yellow">'''''<big>EFEKTY</big>'''''</font>
<font color="yellow">'''<big>EFEKTY</big>'''</font>  
<small>tyryryry</small>
 
<big>tyryryry</big>
 
----
inne
 
 
 
 
//Piszę tu pewnie nieproszony, ale chciałem powiedzieć jedno: thanks for your hard work. ;)
//ps. Wywalanie zbędnych stron nie pomoże przyspieszyć działania wiki. Czasem się troszkę długo wczytuje, ale zawsze jak wyczyszczę bazę danych to zaczyna działać szybciej - takie tam zbędne gadanie.
//~Hipek

Aktualna wersja na dzień 15:14, 8 lis 2015

narazie siesta xD

do zrobienia


gfsd


  • 21:29 [CM] Dracarys has taken the action "Deletion" against: Hrupegpl, with reason: "Destructive Behaviour".
  • KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK



EFEKTY

tyryryry


inne



//Piszę tu pewnie nieproszony, ale chciałem powiedzieć jedno: thanks for your hard work. ;) //ps. Wywalanie zbędnych stron nie pomoże przyspieszyć działania wiki. Czasem się troszkę długo wczytuje, ale zawsze jak wyczyszczę bazę danych to zaczyna działać szybciej - takie tam zbędne gadanie. //~Hipek