Dyskusja użytkownika:Hrupegpl: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
==NAJWAŻNIEJSZA DYSKUSJA EVER XD== | |||
Hrupeg : Więc powiadacie że pomysł na poki specjalne sie przyjął? XD ODBJUR! | |||
Wersja z 17:02, 12 kwi 2014
NAJWAŻNIEJSZA DYSKUSJA EVER XD
Hrupeg : Więc powiadacie że pomysł na poki specjalne sie przyjął? XD ODBJUR!