Użytkownik:Tap Chan
Panel Sterowania > Sieć i Internet > Wyświetl stan sieci i zadania
Znajdź swoją kartę graficzną i wejdź we właściwości:
Kliknij na Protokół internetowy w wersji 4 > Właściwości i zmień ustawienia na takie jak poniżej:
Panel Sterowania > Sieć i Internet > Wyświetl stan sieci i zadania
Znajdź swoją kartę graficzną i wejdź we właściwości:
Kliknij na Protokół internetowy w wersji 4 > Właściwości i zmień ustawienia na takie jak poniżej: