Wkład użytkownika Cryla
Wyniki dla użytkownika Cryla dyskusja blokady przesłane pliki rejestry
Z konta wykonano 1595 edycji. Konto utworzono 25 maj 2012.
2 cze 2012
- 19:5019:50, 2 cze 2012 różn. hist. 0 N Plik:5z9ti.gif Nie podano opisu zmian ostatnia
- 19:4919:49, 2 cze 2012 różn. hist. +165 N Karate Chop Utworzył nową stronę „''' == Karate Chop == ''' Plik:2rr051x.gif Atak bijący na krzyż po 2 sqm na 1 stronę zadajeu Machamp do 2 k dmg. Zadko uzywany w expie czesciej w pvp”
- 19:4719:47, 2 cze 2012 różn. hist. 0 N Plik:2rr051x.gif Nie podano opisu zmian ostatnia
- 19:4719:47, 2 cze 2012 różn. hist. +104 N Mega Kick Utworzył nową stronę „Plik:20749sj.gif Zwykle uderzenie noga... Często używany, aby zabrać ostatki życia przeciwnika.”
- 19:4419:44, 2 cze 2012 różn. hist. 0 N Plik:20749sj.gif Nie podano opisu zmian ostatnia
- 19:4319:43, 2 cze 2012 różn. hist. +113 N Mega Punch Utworzył nową stronę „Plik:2ducw84.gif Zwykle uderzenie pięścią... Często używany, aby zabrać ostatki życia przeciwnika.”
- 19:4219:42, 2 cze 2012 różn. hist. 0 N Plik:2ducw84.gif Nie podano opisu zmian ostatnia
- 19:4119:41, 2 cze 2012 różn. hist. +188 N Triple Punch Utworzył nową stronę „Plik:10ct1dy.gif Atak który potrójnie uderza przeciwnika. Jeden z lepszych skilli np: machampa zadaje on u niego w sumie do 3,5 k dmg. Może zranić wyłączn...”
- 19:3919:39, 2 cze 2012 różn. hist. 0 N Plik:10ct1dy.gif Nie podano opisu zmian ostatnia
- 19:3819:38, 2 cze 2012 różn. hist. +2932 N Machamp Utworzył nową stronę „thumb|right|[[Fighting ]] Drzewo ewolucji: Machop (Poziom 30) » Machoke (Poziom 60) » Machamp<br /> Umiejętnoś...”
- 19:1619:16, 2 cze 2012 różn. hist. +53 Growlithe →Autorzy
- 19:1319:13, 2 cze 2012 różn. hist. +2285 N Growlithe Utworzył nową stronę „thumb|right|[[Fire]] Drzewo ewolucji: Growlithe (Poziom 60+ Fire stone) » Arcanine (Poziom 80)<br /> Umiejętności: [[...”
- 19:1319:13, 2 cze 2012 różn. hist. 0 N Plik:Grow.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 17:3417:34, 2 cze 2012 różn. hist. +4 Golduck Nie podano opisu zmian
- 17:3317:33, 2 cze 2012 różn. hist. +2 Golduck →Loot
- 17:3117:31, 2 cze 2012 różn. hist. +2584 N Golduck Utworzył nową stronę „thumb|right|[[Water ]] Drzewo ewolucji: Psyduck (Poziom 40) » Golduck<br /> Umiejętności: Dive, Surf<br /> Usposobienie:...”
1 cze 2012
- 21:5921:59, 1 cze 2012 różn. hist. −128 Golem Nie podano opisu zmian
- 21:5821:58, 1 cze 2012 różn. hist. 0 N Plik:Golem.png Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:5521:55, 1 cze 2012 różn. hist. +19 N Rollout Utworzył nową stronę „Plik:Rol.png”
- 21:5321:53, 1 cze 2012 różn. hist. 0 N Plik:Rol.png Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:5221:52, 1 cze 2012 różn. hist. +4345 N Golem Utworzył nową stronę „thumb|right|[[Rock / Ground]] Drzewo ewolucji: Geodude » Graveler (Poziom 50) » Golem<br /> Umiejętności: Minning,...”
- 17:1117:11, 1 cze 2012 różn. hist. +2157 N Oddish Utworzył nową stronę „thumb|right|[[Grass / Poison]] Drzewo ewolucji: Oddish (Poziom 20) » Gloom (Poziom 40 + leaf stone) » [[Vileplume|Vilep...”
- 14:0414:04, 1 cze 2012 różn. hist. +66 Fearow Nie podano opisu zmian
- 14:0314:03, 1 cze 2012 różn. hist. +81 Fearow Nie podano opisu zmian
- 14:0114:01, 1 cze 2012 różn. hist. 0 N Plik:Latające.png Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:5513:55, 1 cze 2012 różn. hist. 0 N Plik:Fearowspawn.png Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:4813:48, 1 cze 2012 różn. hist. −7 Fearow Nie podano opisu zmian
- 13:4813:48, 1 cze 2012 różn. hist. 0 N Plik:Fearow.png Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:4713:47, 1 cze 2012 różn. hist. +2623 N Fearow Utworzył nową stronę „thumb|right|[[Flying / Normal ]] Drzewo ewolucji: Spearow (Poziom 40) » Fearow<br /> Umiejętności: Fly<br /> Usp...”
- 13:2813:28, 1 cze 2012 różn. hist. +1925 N Spearow Utworzył nową stronę „thumb|right|[[Flying / Normal ]] Drzewo ewolucji: Spearow (Poziom 40) » Fearow<br /> Umiejętności: Brak<br /> Usposo...”
- 13:2713:27, 1 cze 2012 różn. hist. 0 N Plik:Spearow.png Nie podano opisu zmian ostatnia
31 maj 2012
- 22:0022:00, 31 maj 2012 różn. hist. +2119 N Paras Utworzył nową stronę „thumb|right|[[Bug / Poison]] Drzewo ewolucji: Paras (Poziom 30) » Parasect<br /> Usposobienie: ''łagodne'', dziki Paras ...”
- 21:5921:59, 31 maj 2012 różn. hist. 0 N Plik:Paras.png Nie podano opisu zmian ostatnia
- 19:4719:47, 31 maj 2012 różn. hist. +2285 N Raticate Utworzył nową stronę „thumb|right|[[Normal]] Drzewo ewolucji: Rattata (Poziom 25) » Raticate<br /> Umiejętności: Dig<br /> Usposobienie: [...”
- 17:0717:07, 31 maj 2012 różn. hist. +2140 N Rattata Utworzył nową stronę „thumb|right|[[Normal]] Drzewo ewolucji: Rattata (Poziom 25) » Raticate<br /> Umiejętności: Brak<br /> Usposobienie: [[Usp...”
- 16:5916:59, 31 maj 2012 różn. hist. 0 N Plik:Rattata.png Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:4313:43, 31 maj 2012 różn. hist. −2 Gloom Nie podano opisu zmian
- 13:4013:40, 31 maj 2012 różn. hist. +2687 N Gloom Utworzył nową stronę „Plik:Gloom.jpg|thumb|right|Grass / Poison]] Drzewo ewolucji: Oddish (Poziom 20) » Gloom (Poziom 40 + leaf stone) » [[Vileplume|Vil...”
- 13:4013:40, 31 maj 2012 różn. hist. 0 N Plik:Gloom.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
30 maj 2012
- 21:3721:37, 30 maj 2012 różn. hist. −296 Pidgey Nie podano opisu zmian
- 21:3721:37, 30 maj 2012 różn. hist. +1 N Plik:Pidgey.png c ostatnia
- 21:3121:31, 30 maj 2012 różn. hist. +2417 N Pidgey Utworzył nową stronę „thumb|right|[[Flying]] Drzewo ewolucji: Pidgey (Poziom 20) » Pidgeotto (Poziom 60) » Pidgeot<br /> Umiej...”
- 21:0421:04, 30 maj 2012 różn. hist. +10 Beedrill Nie podano opisu zmian
- 20:4820:48, 30 maj 2012 różn. hist. +5 Beedrill →Loot
- 20:4720:47, 30 maj 2012 różn. hist. +43 Beedrill Nie podano opisu zmian
- 20:0820:08, 30 maj 2012 różn. hist. +1 Machop →Loot
- 16:4716:47, 30 maj 2012 różn. hist. +1832 N Beedrill Utworzył nową stronę „thumb|right|[[Poison]] Drzewo ewolucji: Weedle (Poziom 10) » Kakuna (Poziom 30) » Beedrill<br /> Usposobienie: ''Agresy...”
- 14:2814:28, 30 maj 2012 różn. hist. +120 Pidgeot Nie podano opisu zmian
- 14:2414:24, 30 maj 2012 różn. hist. −60 Pidgeot Nie podano opisu zmian
- 13:2313:23, 30 maj 2012 różn. hist. +2662 Pidgeot Nie podano opisu zmian