Wkład użytkownika Sqnik
Wyniki dla użytkownika Sqnik dyskusja blokady przesłane pliki rejestry
Użytkownik wykonał 4651 edycji. Konto utworzono 7 lip 2013.
27 maj 2015
- 15:1715:17, 27 maj 2015 różn. hist. 0 Plik:ZEVH3N2n.png Sqnik przesłano nową wersję pliku „Plik:ZEVH3N2n.png“
- 15:1415:14, 27 maj 2015 różn. hist. +54 PA The Inquisition Quest Nie podano opisu zmian ostatnia
- 15:0615:06, 27 maj 2015 różn. hist. 0 N Plik:ZEVH3N2n.png Nie podano opisu zmian
- 15:0515:05, 27 maj 2015 różn. hist. 0 N Plik:K21s3yRi3.png Nie podano opisu zmian
- 15:0415:04, 27 maj 2015 różn. hist. 0 N Plik:HB6efVmjd.png Nie podano opisu zmian
- 15:0315:03, 27 maj 2015 różn. hist. 0 Plik:0dtUsgS 1.png Sqnik przesłano nową wersję pliku „Plik:0dtUsgS 1.png“
- 15:0315:03, 27 maj 2015 różn. hist. −4 PA The Inquisition Quest Nie podano opisu zmian
- 15:0015:00, 27 maj 2015 różn. hist. 0 N Plik:0dtUsgS 1.png Nie podano opisu zmian
- 14:5714:57, 27 maj 2015 różn. hist. 0 N Plik:FyAdLslf4.png Nie podano opisu zmian
- 14:5714:57, 27 maj 2015 różn. hist. −1 PA The Inquisition Quest Nie podano opisu zmian
- 14:4914:49, 27 maj 2015 różn. hist. +24 PA The Inquisition Quest Nie podano opisu zmian
- 14:4814:48, 27 maj 2015 różn. hist. 0 N Plik:Inq2.png Nie podano opisu zmian
26 maj 2015
- 12:4112:41, 26 maj 2015 różn. hist. +1084 N INQ Box Utworzył nową stronę „link=INQ Box|right'''INQ Box''' jest jednym z najbardziej pożądanych przedmiotów w PA. Można go zdobyć poprzez wykonanie [[PA The Inquisitio...” ostatnia
- 12:2712:27, 26 maj 2015 różn. hist. 0 N Plik:Poke ico 454.png Nie podano opisu zmian
- 12:2712:27, 26 maj 2015 różn. hist. 0 N Plik:Poke ico 437.png Nie podano opisu zmian
- 12:2612:26, 26 maj 2015 różn. hist. 0 N Plik:Poke ico 405.png Nie podano opisu zmian
- 12:2612:26, 26 maj 2015 różn. hist. +815 Lista pokemonów Nie podano opisu zmian
- 12:0912:09, 26 maj 2015 różn. hist. +1 Ambipom Nie podano opisu zmian ostatnia
- 12:0812:08, 26 maj 2015 różn. hist. +2 Ambipom Nie podano opisu zmian
- 12:0512:05, 26 maj 2015 różn. hist. +191 Misje Nie podano opisu zmian
- 12:0312:03, 26 maj 2015 różn. hist. 0 N Plik:Inqbox.png Nie podano opisu zmian ostatnia
25 maj 2015
- 23:5223:52, 25 maj 2015 różn. hist. +164 Achievement Nie podano opisu zmian
3 maj 2015
- 22:0522:05, 3 maj 2015 różn. hist. +325 N TM Case 8 Utworzył nową stronę „===TM Case 8=== Lista TM, które z niego lecą: *TM71 Double Team *TM72 Dizzy Punch *TM73 Feint *TM52 Aqua Jet *[[TM|TM7...”
- 22:0322:03, 3 maj 2015 różn. hist. +334 N TM Case 7 Utworzył nową stronę „===TM Case 7=== Lista TM, które z niego lecą: *TM61 Gunk Shot *TM62 Mud Bomb *TM63 Rock Slide *TM77 Poison Storm *[[TM...”
- 22:0122:01, 3 maj 2015 różn. hist. −27 TM Case 6 Nie podano opisu zmian
- 22:0122:01, 3 maj 2015 różn. hist. +366 N TM Case 6 Utworzył nową stronę „===TM Case 6=== right Lista TM, które z niego lecą: *TM51 Ice Breaker *TM68 Dragon Rush *TM53 Power Split *[...”
15 kwi 2015
- 18:4118:41, 15 kwi 2015 różn. hist. −15 Firesilver Nie podano opisu zmian
- 18:3718:37, 15 kwi 2015 różn. hist. +214 Firesilver Nie podano opisu zmian
14 kwi 2015
- 16:4816:48, 14 kwi 2015 różn. hist. 0 N Plik:Sylveon.png Nie podano opisu zmian ostatnia
- 16:4816:48, 14 kwi 2015 różn. hist. 0 N Plik:Glaceon.png Nie podano opisu zmian ostatnia
- 16:4416:44, 14 kwi 2015 różn. hist. 0 N Plik:Leafeon.png Nie podano opisu zmian ostatnia
- 15:5215:52, 14 kwi 2015 różn. hist. +583 N Sylveon Utworzył nową stronę „Category:PokémonCategory:Normal<big>#700: Sylveon</big> thumb|right|Typ: [[Normal]] Drzewo ewolucji: <br /> Umiejętności: <br/...”
- 15:4715:47, 14 kwi 2015 różn. hist. 0 Glaceon Nie podano opisu zmian ostatnia
- 15:4715:47, 14 kwi 2015 różn. hist. +18 Glaceon Nie podano opisu zmian
- 15:4615:46, 14 kwi 2015 różn. hist. +546 N Glaceon Utworzył nową stronę „Category:PokémonCategory:Ice<big>#471: Glaceon</big> thumb|right|[[Ice]] Drzewo ewolucji: Umiejętności: Usposobienie: ==Informac...”
- 15:3815:38, 14 kwi 2015 różn. hist. +730 N Leafeon Utworzył nową stronę „Category:PokémonCategory:Grass<big>#470: Leafeon</big> thumb|right|[[Grass]] Drzewo ewolucji:<br /> Umiejętności:<br /> Usposobie...”
25 mar 2015
- 19:3019:30, 25 mar 2015 różn. hist. −1 Achievement Nie podano opisu zmian
- 19:3019:30, 25 mar 2015 różn. hist. −122 Achievement Nie podano opisu zmian
- 18:3518:35, 25 mar 2015 różn. hist. 0 N Plik:Poke ico 478.png Nie podano opisu zmian
- 18:3518:35, 25 mar 2015 różn. hist. 0 N Plik:Poke ico 365.png Nie podano opisu zmian
- 18:3518:35, 25 mar 2015 różn. hist. 0 N Plik:Poke ico 364.png Nie podano opisu zmian
- 18:3518:35, 25 mar 2015 różn. hist. 0 N Plik:Poke ico 363.png Nie podano opisu zmian
- 18:3418:34, 25 mar 2015 różn. hist. 0 N Plik:Poke ico 362.png Nie podano opisu zmian
- 18:3418:34, 25 mar 2015 różn. hist. 0 N Plik:Poke ico 361.png Nie podano opisu zmian
- 18:3418:34, 25 mar 2015 różn. hist. +1196 Lista pokemonów Nie podano opisu zmian
- 18:0218:02, 25 mar 2015 różn. hist. 0 N Plik:Poke ico 471.png Nie podano opisu zmian
- 18:0118:01, 25 mar 2015 różn. hist. 0 N Plik:Poke ico 470.png Nie podano opisu zmian
- 18:0018:00, 25 mar 2015 różn. hist. +370 Lista pokemonów Nie podano opisu zmian
- 17:5417:54, 25 mar 2015 różn. hist. 0 N Plik:Poke ico 700.png Nie podano opisu zmian ostatnia
- 17:5317:53, 25 mar 2015 różn. hist. 0 N Plik:Poke ico 373.png Nie podano opisu zmian